Gadżety, kubki firmowe

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

1. Nasz zespół grafików przygotuje Ci różnorodne propozycje projektu.
2. Zadbamy, aby Twoje produkty reklamowe były estetyczne i atrakcyjne wizualnie.
3. Twoja marka musi prezentować się w najlepszy możliwy sposób, a my potrafimy o to zadbać.
4. Cechuje nas profesjonalne podejście do klienta, nie przekraczamy ustalonych terminów realizacji.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ


 

Sprawdź nasze przykładowe projekty:

Napisz do nas aby otrzymać darmową wycenę Twojego zlecenia


+48 609 268 398


Crowd Design Sp. z o.o.

Plac Grunwaldzki 6/53, 50-384 Wrocław

NIP 8982206918 | REGON 022354689
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000513418.
Kapitał zakładowy: 1.593.000,00 PLN, opłacony w całości.


Wszyscy lubimy dostawać prezenty. Te pod choinkę, z okazji urodzin i innych, rodzinnych świąt. Właśnie z rodziną, ciepłymi uczuciami, czyjąś serdecznością i zainteresowaniem utożsamiamy prezenty, nawet jeśli nie są wielkiej wartości. Prezent ma wielką siłę a Twoje logo, które na nim może się znaleźć, trafi na orbitę tych pozytywnych wrażeń i bezpłatnej sympatii. Chyba warto o to powalczyć?
Klient, który ma wrażenie, że o nim pamiętasz czuje pewien dług wdzięczności. Nie chodzi o to, aby nim manipulować. To część reklamy i promocji, która jest akceptowalna i w pełni zrozumiała, ale musi mieć odpowiedni kształt, formę, projekt. Atrakcyjne zaprojektowane podarunki sprawią, że Twoi klienci poczują się zauważeni, dopieszczeni. I nie zapomną o Tobie.
Tak to działa, a nie zapominaj o efekcie długofalowym, jeżeli podarek zostanie zachowany lub będzie używany przez dłuższy czas, na przykład fajny kubek z Twoim logo. Jak zaprojektować taki gadżet, co powinno nim być, jak odnieść się do działalności Twojej firmy? Kto wreszcie ma być odbiorcą prezentów?
My znamy odpowiedzi na te pytania. Nie będziesz musiał szukać ich sam. Zaufaj naszemu profesjonalnemu zespołowi, który ma bogate doświadczenie, wiele udanych projektów za sobą. Zajmiemy się problemem całościowo. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie gadżety w odniesieniu do okoliczności, zaprojektujemy je tak, żeby miały Twój styl i gwarancję wysokiej jakości. Będą trwałe i skuteczne.
Sympatia klientów to rzecz, o którą warto powalczyć. My się na tym znamy a dla Ciebie mamy bezpłatną wycenę, żebyś mógł się do nas przekonać. Poniżej znajdziesz prosty formularz, którego wypełnienie nie zabierze Ci dużo czasu. Gadżety firmowe to przedmioty, które przydatne są zawsze. Możesz je mieć już wkrótce i dać je swoim klientom.
btnimage