Kim jesteśmy?

Skąd się wzięliśmy?

Można powiedzieć, że to co łączy naszą grupę to przeszłość, w której każdy z nas zetknął się z ograniczającym potencjał środowiskiem pracy. Postanowiliśmy więc zbudować zupełnie nową, oryginalną usługę. Stworzyć własne zasady komunikacji w firmie, własne zasady realizacji zleceń i własne zasady kontaktu z klientem. Wszystko po to, aby zapewnić wybijającą się spośród konkurencji ofertę na nasyconym rynku zleceń graficznych.

Jak to robimy?

Każde zlecenie przechodzi etap wstępnej publicznej prezentacji wewnątrz firmy, gdzie każdy ma prawo przedstawić swoje pomysły i skojarzenia. W ten sposób startujemy z potężną bazą koncepcji, z których wybieramy te najlepiej pasujące do potrzeb klienta. Następnie wysyłamy pierwsze propozycje i decydujemy jaki zespół zostaje dalej przy projekcie.

Co proponujemy od siebie?

Gwarantujemy pełne zaangażowanie wobec każdego przyjętego zlecenia bez względu na budżet i stopień skomplikowania prac. Kolejne etapy projektu realizujemy terminowo i w stałym kontakcie z klientem. Nie ma mowy o sytuacji, w której nie wiesz co dzieje się z zamówieniem. Pełna kontrola i pełna satysfakcja w profesjonalnej atmosferze.

.

Napisz, zadzwoń lub przyjdź do nas


+48 609 268 398


Crowd Design Sp. z o.o.

Plac Grunwaldzki 6/53, 50-384 Wrocław

NIP 8982206918 | REGON 022354689
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000513418.
Kapitał zakładowy: 1.593.000,00 PLN, opłacony w całości.

btnimage