Oklejanie pojazdów – najlepsza ruchoma reklama

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

1. Projektujemy reklamy, które są skuteczne i niepowtarzalne.
2. Do każdego projektu podchodzimy kompleksowo i indywidualnie.
3. Wykonujemy projekty na każdy model auta, przygotowując pliki do druku.
4. Dzięki naszym projektom Twoja flota samochodowa będzie widoczna i rozpoznawalna.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ


Samochód oklejony reklamą firmy devoloperskiej

Napisz do nas aby otrzymać darmową wycenę Twojego zlecenia


+48 609 268 398


Crowd Design Sp. z o.o.

Plac Grunwaldzki 6/53, 50-384 Wrocław

NIP 8982206918 | REGON 022354689
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000513418.
Kapitał zakładowy: 1.593.000,00 PLN, opłacony w całości.


 

Jak dotrzeć do klienta? To proste. Samochodem. Najlepiej oklejonym samochodem, czyli ruchomą reklamą Twojej firmy, marki lub działalności. Dobry projekt jest estetyczny i poprawia rozpoznawalność marki. To również oryginalna, niepowtarzalna stylizacja. I jeszcze jedno. Jeśli się zdecydujesz, już nigdy nie będziesz szukał swojego auta na parkingu przed hipermarketem.
Razem zastanowimy się nad funkcją Twoich pojazdów. Wiemy jak to działa, pokażemy Ci jak możesz zyskać. Niezależnie od tego, czy masz flotę samochodów dostawczych, czy po prostu używasz samochodu służbowego do spotkań z klientami, mamy propozycję dla Ciebie.
Twoja branża ma swoją specyfikę i niuanse. Zdajmy sobie z tego sprawę i uwzględniamy ten aspekt w naszych projektach. Jeśli masz specjalne życzenia lub własną wizję, zawsze możesz z nami ją przedyskutować. Po to jesteśmy. Okleimy nawet Twoje kluczyki samochodowe i breloczek.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i analizujemy je na wielu płaszczyznach, również w odniesieniu do Twojej konkurencji i otoczenia biznesowego. Wystarczy żebyś do nas trafił i określił swoje potrzeby. Do Twojego projektu delegujemy zespół doświadczonych specjalistów: menedżera projektu, marketingowca i copywritera.
btnimage