Opakowania produktów

 

1. Jesteśmy praktykami. Projektujemy opakowania, które są skuteczne, nowoczesne i estetyczne;
2. Zanim przystąpimy do pracy, szukamy właściwej formy, materiału, kolorystyki. Wnikliwie badamy rynek Twoich towarów, również na tle konkurencji i zbliżonego asortymentu innych firm. Potrafimy wyłowić różnicę, która pozwoli Ci odnieść sukces;
3. Przygotowujemy projekt do druku, z zachowaniem najwyższej staranności;
4. Jeśli dopiero wprowadzasz swój produkt na rynek, przeanalizujemy jego możliwości pod każdym względem i zaproponujemy opakowanie, które zapewni widoczność, rozpoznawalność marki i będzie świadczyć o najwyższej jakości Twoich towarów.


+48 609 268 398


Crowd Design Sp. z o.o.

Plac Grunwaldzki 6/53, 50-384 Wrocław

NIP 8982206918 | REGON 022354689 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000513418. Kapitał zakładowy: 1.593.000,00 PLN, opłacony w całości.

Co myśli klient widząc Twój produkt? Czy jego opakowanie wyróżnia się wśród dziesiątek i setek podobnych wzorów? A może gubi się w tłumie i jest nijakie? Wiesz co jest najważniejsze dla odbiorców Twoich artykułów?
Dziś żyjemy szybko, kupujemy jeszcze szybciej. Wybór towaru odbywa się często w ciągu kilku sekund, a główną przesłanką i kryterium oceny bywa opakowanie. Dopracowanie go przez producenta jest po prostu koniecznością, znakiem naszych czasów.
Jesteśmy praktykami. Projektujemy opakowania, które są skuteczne. Szukamy właściwej formy, materiału, kolorystyki. Wnikliwie badamy rynek Twoich towarów, również na tle konkurencji i zbliżonego asortymentu innych firm. Potrafimy wyłowić różnicę, która pozwoli Ci odnieść sukces. To nie jest proste, ale nie musisz się tym martwić. To już nasz problem.
Twój sukces jest naszym sukcesem, mamy zbieżne cele, dlatego warto działać razem. Jeśli dopiero wprowadzasz swój produkt na rynek, przeanalizujemy jego możliwości pod każdym względem i zaproponujemy opakowanie, które zapewni widoczność, rozpoznawalność Twojej marki i będzie skuteczną reklamą.
Zespół specjalistów zbada jak Twój produkt funkcjonuje na rynku w odniesieniu do jego opakowania. Czy ma słabe punkty, a jeśli tak, to jak je wyrugować? Potrafimy słuchać, więc możesz opowiedzieć nam o swoich planach na przyszłość. Być może projekt Twojego opakowania należy rozpatrzyć w szerszej perspektywie. Pomyśl o tym, jak będzie prezentował się za jakiś czas? Gdzie i kiedy trafi do klientów? Jak sprawić, żeby kupili go znowu? To tylko kilka z długiej listy pytań, na które potrafimy znaleźć odpowiedź. To nasz zawód i pasja.
Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, by o tym pogadać. To nic nie kosztuje, a możesz wiele się dowiedzieć i sporo zyskać. Na początek po prostu uzupełnij formularz poniżej. Tym samym zaczniemy pracować dla Ciebie i dostaniesz od nas bezpłatną, indywidualną wycenę projektu. Mały wysiłek, duży zysk. To powinno Ci się spodobać.

Projektowanie opakowania produktu

Wiesz doskonale, że opakowania produktów to coś więcej, niż powszechnie się uważa. Dobre opakowania produktów są trwałe i funkcjonalne, a także zawierają w sobie pewien przekaz. Opakowanie produktu może być zabawne, może też oddawać szyk i elegancję, którą chcesz powiązać ze swoim produktem. Dzięki opakowaniu produktu możesz oddać charakter swojej marki, wyrazić, jaki styl życia wiąże się z Twoim produktem. Są to aspekty bardzo ważne w dzisiejszych realiach sprzedażowych.
Dobrze zaprojektowane opakowania produktów są podstawą sukcesu sprzedaży bezpośredniej. Pamiętaj, że obecnie sprzedaż bezpośrednia występuje także w internecie. Zadbaj o to, aby Twój produkt prezentował się atrakcyjnie, wyrażał emocje, nie był nijaki.
btnimage