Projekt logo Dzidziusiowo.com z branży rękodzieło


Projekt logo Dzidziusiowo.com dla pracowni hand made szyte literki i rękodzieło

Pracowania hand made dzidziusiowo.com od lat specjalizuje się w personalizowanych produktach z branży dziecięcej. Zajmuje się głównie szyciem, a ich najważniejszym i najpopularniejszym produktem są literki z imieniem dziecka, które ozdabiają niemowlęce pokoje, wręczane są jako prezent na chrzest czy baby shower. Pracownia szyje także inne ozdoby hand made – wszystkie dedykowane noworodkom, niemowlętom i kilkuletnim dzieciom.

Założenia projektowe – projekt logo z branży rękodzieło

Po analizie branży i oczekiwań Klienta powstał pomysł, by zaprojektowane logo i pozostała identyfikacja wizualna silnie nawiązywały do najpopularniejszego produktu pracowni, czyli ręcznie szytych literek, a także kojarzyło się jednoznacznie z branżą dziecięcą (również poprzez wybór pastelowych kolorów takich jak jasna mięta czy szary) .

Ponieważ z biegiem czasu pracownia planowała poszerzyć swój asortyment również o inne elementy wyposażenia  pokoju dziecka, w tym pościel niemowlęcą, kocyki, czy ubranka, zarówno przywoływane słowo “Butik” jak i logo – z wieszakiem – pozostawia furtkę na rozbudowanie oferty o coś więcej niż tylko szyte literki.

https://www.dzidziusiowo.com/

 

dzidziusiowo rękodzieło, pracownia ręcznie szyte literki z imieniem dziecka

Projekt logo i identyfikacji wizualnej dla pracowni hand made – rękodzieło, ręcznie szyte literki i ozdoby do pokoju dziecka

dzidziusiowo.com, rękodzieło, hand made

Projekt identyfikacji wizualnej dla butiku i pracowni hand made z branży dziecięcej

btnimage