Projektowanie okładek

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

1. Jesteśmy praktykami, mamy szerokie doświadczenie w projektowaniu graficznym.
2. Potrafimy sprawić, że okładka Twojej książki będzie przyciągać wzrok odbiorców.
3. Projekty wykonujemy w sposób kompleksowy, poprzedzając pracę badaniem rynku wśród podobnych produktów.
4. Twoja okładka musi być najlepsza, a my potrafimy Ci w tym pomóc!

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ


Projekt okładki książki opisującej podróż pieszo przez polskę

Napisz do nas aby otrzymać darmową wycenę Twojego zlecenia


+48 609 268 398


Crowd Design sp. z o. o.

Plac Grunwaldzki 6/53, 50-384 Wrocław

NIP 8982206918 | REGON 022354689
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000513418.
Kapitał zakładowy: 1.593.000,00 PLN, opłacony w całości.

Pierwszy kontakt czytelnika z książką to chwila, gdy spojrzy na okładkę. Chyba chcesz zadbać, aby był to wyjątkowy moment?
Powiedzmy sobie szczerze, wiele razy rozczarowaliśmy się zawartością książki, ale znacznie rzadziej okładką. Dlaczego? Zazwyczaj dlatego, iż wybraliśmy to, co nam się podoba, a siłą rzeczy jednym z głównych kryteriów wyboru jest okładka. Nikt nie ma czasu na przeczytanie połowy książki w księgarni, aby przekonać się, czy wybór będzie trafny.
Jaka powinna być dobra okładka, które przekona klienta do zakupu? Na pewno taka, która wyraża tysiąc słów w jednym obrazie. Musi przyciągać, wyróżniać się, zawierać elementy tematyki odpowiedniej dla gatunku i oczekiwań czytelników. Powinna posiadać pewien ulotny, efemeryczny składnik, który zwiemy atmosferą. Jak dobrać te składniki, z których część wydaje się bliższych magicznym formułom czarodziejskich mikstur niż obiektywnych elementów i składowych?
Nie znajdziesz odpowiedzi na te pytania w serii książek J. K. Rowling. Zapytaj się nas, praktyków, którzy projektują skuteczne okładki. Jeśli tylko chcesz, będzie to bajeczna przygoda ale wiedz, że my twardo stąpamy po ziemi, interesuje nas sukces. Wiemy jak go zapewnić a jeśli chcesz poznać ten sekret, wypełnił poniższy formularz. Mamy również dla Ciebie bezpłatną, spersonalizowaną wycenę. Możemy razem otworzyć drzwi, które wiodą do Twojego sukcesu.  
Okładka dla treści jest niczym innym, jak opakowanie dla produktu. Dlatego projektowanie okładek powinno byś starannie przemyślanym procesem, który zachęci do zapoznania się z daną treścią. Odpowiedni projekt okładki odda charakter danych treści, pokaże potencjalnemu nabywcy, czy jest to treść odpowiednia dla niego. Jak widzisz, odpowiednie projektowanie okładek ma bezpośredni wpływ na Twoją sprzedaż.
Wiele osób ignoruje wagę projektu graficznego dla okładki. Pamiętaj, że dobrze zaprojektowana okładka jest niczym innym, jak zaproszeniem do sprzedaży. Projektowanie okładek odgrywa zatem znaczącą rolę – decyduje o Twoim sukcesie bądź porażce. Nie pozwól sobie na zignorowanie tego aspektu i wybierz najlepszych projektantów dla okładki swoich treści.
btnimage