Projektowanie stron internetowych

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

1. Wykonujemy projekty zgodnie z zasadami UI/UX.
2. Projektujemy w oparciu o popularne systemy CMS.
3. Przed przystąpieniem do pracy projektowej wykonujemy pełen reaserch w Twojej branży.
4. Zapewniamy profesjonalne podejście do klienta, nie przekraczamy ustalonych terminów realizacji.

Sprawdź nasze przykładowe projekty:

Napisz do nas aby otrzymać darmową wycenę Twojego zlecenia


+48 609 268 398


Crowd Design Sp. z o.o.

Plac Grunwaldzki 6/53, 50-384 Wrocław

NIP 8982206918 | REGON 022354689
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000513418.
Kapitał zakładowy: 1.593.000,00 PLN, opłacony w całości.


 

Gdzie klient szuka informacji o Twojej firmie? Od czego zacznie sprawdzenie asortymentu lub oferty? Odpowiedź na te pytania jest jedna. Aktualnie pierwszym medium jest Internet. Czy zadbałeś już o swój wizerunek w sieci?
Reklama przenosi się do Internetu. Sieć staje się głównym źródłem informacji, rozrywki, nauki, miejscem spotkań. Użytkownicy i klienci chcąc poznać firmę lub jej produkty, najpierw sprawdzają Internet. Na podstawie internetowej witryny firmy budują opinię o niej. Musisz zadbać, aby z tego pierwszego spotkania wynieśli jak najlepsze wrażenia.
Profesjonalna strona internetowa jest Twoją wizytówką, reprezentacją, która tworzy także jasny i spójny wizerunek. W Internecie możesz pokazać się od najlepszej strony, nie jest ważna siedziba oraz jej otoczenie. Dla odbiorcy istotne jest wrażenie profesjonalności i fachowości, przejrzystość i czytelność struktury WWW, łatwość nawigacji, prostota obsługi, wyczerpująca informacja. Ale jak zbalansować i połączyć ze sobą te elementy? Które części należy uwypuklić, na jaką sferę Twojej działalności położyć specjalny nacisk?
My również szukamy odpowiedzi na te pytania i codziennie je znajdujemy. To sedno naszej pracy, specjalizujemy się w powyższych zagadnieniach. Szukamy drogi, która pozwoli zrealizować Twoje zamierzenia i plany. Twoje powodzenie jest naszym sukcesem. Będziemy z niego równie dumni. To nas napędza.
Działamy w oparciu o najnowsze trendy i technologie. Uwzględnimy Twoje potrzeby techniczne, opanujemy zagadnienie responsywności strony, wykonamy optymalizajcję SEO. Tworzymy projekty indywidualne i złożone, wielopoziomowe przedsięwzięcia. Co musisz zrobić?
Wystarczy tylko, że użyjesz prostego formularza zgłoszeniowego. Dzięki temu będziemy mogli przygotować spersonalizowaną, dostosowaną do Ciebie, wycenę. Rozumiemy, że czasu zawsze jest za mało a efekty potrzebne na wczoraj. Presja czasu jest synonimem współczesności, dlatego nie masz go wiele, aby zacząć działać. Jutro jest dziś.
btnimage