Napisz do nas aby otrzymać darmową wycenę Twojego zlecenia


+48 609 268 398


Crowd Design Sp. z o.o.

Plac Grunwaldzki 6/53, 50-384 Wrocław

NIP 8982206918 | REGON 022354689
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000513418.
Kapitał zakładowy: 1.593.000,00 PLN, opłacony w całości.

Niektóre firmy przestają być atrakcyjne dla klientów i wyraźnie zwalniają. Zwyczajnie nudzą się odbiorcom. Tak samo jest z produktami, choćby samochodami. To dlatego niemal te same modele muszą mieć szeroko odtrąbione „premiery” praktycznie co rok. Czy Twoja firma lub produkt stała się nudna i zatrzymała w miejscu? Czy potrzebujesz nowego wizerunku? Pomożemy Ci odpowiedzieć na to pytanie.
Naszym zadaniem jest zdefiniowanie problemu, dotarcie do sedna. A jesteśmy w tym dobrzy. Co musisz zrobić, aby odświeżyć wizerunek? Jak szerokie powinny być zmiany? Czy powinieneś jedynie zmodyfikować logotyp, dostosować materiały reklamowe do aktualnych trendów? A może potrzebujesz nowej formuły, ponieważ stara się już wyczerpała? Nie jest łatwo zważyć i ocenić, jak głębokie powinny być zmiany. My to wiemy, rozwiązujemy takie problemy na co dzień. I mamy z tego sporo frajdy.
Znasz swoją firmę i rozumiesz, że potrzebujesz zmian. Musisz pokazać, że nadążasz za najnowszymi trendami i jesteś jednym z symboli nowoczesności. Jednocześnie nie chodzi przecież o to, aby zupełnie odciąć się od dotychczasowych sukcesów i wypracowanej pozycji. Rozumiemy to. Jak przejść ten etap? Dołożyć do istniejącego wizerunku nowe treści, nowy wygląd, prezentację, oprawę?
Na tym polega rebranding, a po więcej szczegółów zapraszamy Cię do nas. Porozmawiamy o tym, czego potrzebujesz, określimy newralgiczne obszary Twojego wizerunku lub działalności, które wymagają odświeżenia. To nie musi być trudny i czasochłonny proces. Działamy szybko bo natychmiast skupiamy się na Twoim problemie. Zespół doświadczonych specjalistów przeprowadzi kompleksową analizę, wnioski i bezpłatną wycenę dostaniesz w krótkim czasie. Wiemy, że nie masz go zbyt wiele. Prosimy tylko, żebyś wypełnił prosty formularz. Pozwól nam działać.
Rebranding może być jedną dużą zmianą, wprowadzaną co kilka lat. Jednak istnieje też inna strategia rebrandingu – można co roku wprowadzać drobne poprawki, jest to tak zwana metoda salami, dzięki której wizerunek firmy zawsze jest świeży. Od Ciebie zależy, którą ze strategii rebrandingowych wybierzesz. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie zmiany wizerunku Twojej marki w taki sposób, aby spełniała ona oczekiwania Twoich klientów. Nie jest tajemnicą, że firmy z nowoczesnym wizerunkiem budzą większe zaufanie. Dlaczego tak jest? Ponieważ klient z miejsca wie, że firma jest aktywna
Z powodu zmieniających się trendów rebranding jest koniecznością dla wszystkich marek, zarówno tych znanych i rozpoznawalnych, jak i tych mniejszych. Trwając przy sztampowym i anachronicznym wizerunku firma z czasem zaczyna tracić, ponieważ prześcigają ją inne, bardziej nowoczesne marki. Nie pozwól sobie na taką stratę, sięgnij po profesjonalne projektowanie graficzne.
btnimage