Layout aplikacji mobilnych

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

1. Wykonujemy layouty aplikacji w oparciu o najnowsze dostępne technologie.
2. Nasze projekty spełniają zasady projektowania zgodnego z UI/UX.
3. Każdy projekt jest testowany na grupie docelowej.
4. Dbamy o atrakcyjną stronę wizualną aplikacji.

Nasze przykładowe projekty:

zlecenia graficzne - aplikacje mobilne. przykładowe ujęcie telefonu z wyświetloną aplikacją dla rodziców niemowląt

Napisz do nas aby otrzymać darmową wycenę Twojego zlecenia


+48 609 268 398


Crowd Design Sp. z o.o.

Plac Grunwaldzki 6/53, 50-384 Wrocław

NIP 8982206918 | REGON 022354689
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000513418.
Kapitał zakładowy: 1.593.000,00 PLN, opłacony w całości.


 

Wiedziałeś, że na świecie jest już więcej aktywnych urządzeń mobilnych niż ludzi? Nasza populacja to 7,24 mld (USCB), a liczba aktywnych kart SIM wynosi aktualne ponad 7,46 mld (GSMA Intelligence). W Polsce na jedną osobę przypada 1,47 % telefonu komórkowego a niemal połowa stron internetowych (46%) przeglądana jest przez „komórki”.
 Z samych tylko serwisów społecznościowych korzysta ponad 9 milionów Polaków (We Are Social „Digital, Social & Mobile in 2015). Rynek aplikacji mobilnych to obszar, który ma przepotężny potencjał. Pomożemy Ci go spenetrować i wygrać.
 Posiadasz działalność, firmę? Może masz tylko pomysł, który chcesz wykorzystać w środowisku mobilnym? Zastanawiasz się, jak uszczknąć z tego cyfrowego tortu? To nie jest łatwe, ale my wiemy jak to się robi. Naszym podstawowym obszarem działania i produktem są layouty do aplikacji mobilnych.
 Skupiamy się na tym, żeby programy na urządzenia przenośne przyciągały odbiorców. Strona wizualna przedsięwzięcia współgrała z praktyczną, oraz z wygodą użytkowania. To my zajmujemy się projektowaniem szablonów, ikon, doborem i układem elementów graficznych. Programy w środowisku urządzeń mobilnych mają swoją specyfikę, znamy ją i potrafimy wykorzystać zalety tego uniwersum. Wiemy jak umiejscowić w nim również Ciebie.
Badamy Twoje otoczenie biznesowe, przeanalizujemy aspekt konkurencji lokalnej, krajowej i międzynarodowej. Tworzymy oprawę graficzną aplikacji (layout), ale możemy też zakodować i wykonać każdy program. Masz już aplikacje, może tylko część w postaci kodu? Zajmiemy się resztą. Pomożemy Ci odnieść sukces, a na początek współpracy przygotujemy bezpłatną wycenę. Prosty formularz masz dosłownie pod ręką. Zacznij działać. My już jesteśmy gotowi.
btnimage