Projektowanie etykiet

 

1. Jesteśmy praktykami. Projektujemy etykiety, które są skuteczne, nowoczesne i estetyczne;
2. Do zagadnienia podchodzimy kompleksowo – badamy rynek produktu i potencjalne spektrum odbiorców;
3. Przygotowujemy projekt, który nie tylko będzie uzupełniał opakowanie, ale stanie się jego najmocniejszym punktem;
4. Twój produkt musi być najlepszy, a my potrafimy Ci w tym pomóc!

Zamów bezpłatną wycenę! Do 4h roboczych otrzymasz od nas wstępny kosztorys projektu.


+48 609 268 398


Crowd Design sp. z o. o.

Plac Grunwaldzki 6/53, 50-384 Wrocław NIP 8982206918 | REGON 022354689 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000513418. Kapitał zakładowy: 1.593.000,00 PLN, opłacony w całości.

Etykieta jest nieodłączną częścią opakowania. Opakowanie zachęca klienta do obejrzenia produktu ale to etykieta przekonuje go lub nie, że warto towar zakupić. Ile razy zdarzyło Ci się czytać etykietę i męczyć przez jej nieczytelność lub niedostatek informacji?
Etykieta nie jest tylko plakietką z nazwą produktu, danymi producenta, datą ważności i listą składników. To narzędzie, które może pomóc w sprzedaży ale aby tak się stało musi być apetyczna, zachęcająca do konsumpcji lub użycia towaru. Przede wszystkim ma uzmysłowić odbiorcy, że Twój produkt jest najwyższej jakości. Jak to osiągnąć?
My wiemy, że etykieta nie funkcjonuje sama lecz jest elementem większej całości. To nie tylko butelka, słoik, czy zakrętka kremu z naklejką producenta. Etykieta na butelce może nadać jej sznytu, wrażenia dobrej jakości i smaku, nie tracąc i nie gubiąc waloru informacyjnego. My wiemy jak zaczarować odbiorcę.
Do zagadnienia podchodzimy kompleksowo. Twoje oczekiwania są dla nas najważniejsze, badamy rynek produktu i potencjalne spektrum odbiorców. Przygotowujemy projekt, który nie tylko będzie uzupełniał opakowanie, ale stanie się jego najmocniejszym punktem.
Potrzebujesz etykiety na nowy produkt? A może zastanawiasz się, czy dotychczasowa jest wystarczająco dobra? Zbadamy ten problem dla Ciebie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i delegujemy do jego realizacji sztab specjalistów z dziedziny marketingu produktu i grafiki użytkowej. Znamy niuanse tego zagadnienia i nie boimy się wyzwań.
Również Ciebie zachęcamy do podjęcia odważnej decyzji. Twój produkt musi być najlepszy, a my potrafimy w tym pomóc. Na początek proponujemy Ci bezpłatną wycenę. Skorzystaj z prostego formularza poniżej, a będziesz znacznie bliżej swojego sukcesu.
Jako przedsiębiorca wiesz doskonale, jak kluczową kwestią jest zwiększanie sprzedaży. Chcesz, aby Twój produkt się wyróżniał, był inny od wszystkich. Tylko profesjonalne projektowanie etykiet może dać pewność, że klienci będą chętnie sięgać po Twój produkt. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że projekt etykiety to nie tylko estetyka, ale też skuteczna strategia sprzedażowa.
Projektowanie etykiet wymaga dużego skupienia na Twoim produkcie. Naszym celem jest przyjemne dla oka uwypuklenie wszystkich zalet Twojego produktu. Dzięki etykiecie produkt przestaje być tylko produktem, staje się także nośnikiem pewnych idei oraz stylu życia. Tego właśnie pragną współcześni konsumenci. Wybierając naszą agencję masz pewność, że wyjdziesz naprzeciw ich oczekiwaniom.
btnimage