Projektowanie koszulek

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

1. Posiadamy szerokie doświadczenie w projektowaniu graficznym, wyróżnia nas praktyczne doświadczenie.
2. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są ciekawe i profesjonalnie wykonanie wzory na koszulkach.
3. Przygotowane przez nas projekty idealnie nadają się do druku.
4. Przed przystąpieniem do pracy projektowej wykonujemy obszerny research rynku.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

 


 

Sprawdź nasze przykładowe projekty:

koszulka i bluza z nowoczesnym nadrukiem

Napisz do nas aby otrzymać darmową wycenę Twojego zlecenia


+48 609 268 398


Crowd Design Sp. z o.o.

Plac Grunwaldzki 6/53, 50-384 Wrocław

NIP 8982206918 | REGON 022354689
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000513418.
Kapitał zakładowy: 1.593.000,00 PLN, opłacony w całości.


Koszulki i ubiory to świetne miejsce na reklamę. Dobry projekt graficzny pozwoli Twojej firmie wyjść na ulicę. Wiesz, że warto aby o Twojej działalności dowiedziało się naprawdę dużo ludzi. Od czego zacząć?
T-shirt wyszedł z cienia jeszcze w latach 50. ubiegłego wieku ale od czasu białych podkoszulków Jamesa Deana wiele się zmieniło. Dziś za pomocą nadruków na T-shirtach można manifestować swoje poglądy, zaciekawić otoczenie zabawnym motywem graficznym lub hasłem. To również świat mody, gadget do noszenia. Atrakcyjny zawsze kiedy za oknem jest dobra pogoda. Masz pomysł na nadruk, chcesz sprzedawać koszulki lub po prostu szukasz firmy, która skonkretyzuje Twoją wizję i zrealizuje zamysł? Możemy w tym pomóc.
Projekty na strojach to także forma komunikacji, z której korzysta wiele firm i najlepszy sposób, aby ułatwić identyfikację pracowników, zarówno dla klientów, jak i zatrudnionych. Problem jest tylko jeden. Wzór nie może być byle jaki. Co to znaczy?
Każdy wzór, logotyp musi być dopracowany w najmniejszym szczególe, powinien odzwierciedlać Twoją fiolozofię i być łatwy do zapamiętania. Warunków jest o wiele więcej. Wiedza o tym, jak zaprojektować, dopasować symbolikę Twoje firmy do odzieży, jest naszą specjalnością. O jakich materiałach mówimy, o jakich wzorach, i w końcu, jakie funkcje ma spełniać motyw? Jakiego rodzaju ubiorach? Odpowiemy na powyższe i inne pytania, które będziesz miał, które budzą Twoje wątpliwości. Wiemy na ten temat naprawdę dużo.
Realizujemy wszystkie zamówienia, na dowolne wzory uniformów. Zaprojektujmy dla Ciebie także koszulki jako gadżety sprzedażowe. Wiemy jak sprawić, żeby spodobały się odbiorcom, do których chcesz trafić. Potrzebujesz aby myśleli o Twojej firmie, zauważyli produkt? Zacznij działać w tym kierunku. Na początku po prostu skontaktuj się z nami.
Zajmujemy się tematem całościowo, od A do Z. W oparciu o Twoją wizję lub pomysł zaproponujemy najlepsze warianty projektów, które opracuje nasz doświadczony zespół grafików i specjalistów od reklamy. Wdrożymy projekt i zrealizujemy go do końca. Sfinalizujemy gotowy produkt w terminie, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy.
Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry techniczne, którym musi sprostać projekt. Możesz nam zaufać, ale wiemy, że potrzebujesz dowodu, dlatego przygotujemy dla Ciebie próbną wycenę. Wystarczy żebyś uzupełnił prosty formularz i Twój pomysł będzie znacznie bliżej realizacji. Oraz sukcesu, na który czekasz.
Projektowanie koszulek to nic innego, jak projektowanie produktu gotowego do bezpośredniej sprzedaży. Dobrze zaprojektowana koszulka jest reklamą samą dla siebie. Oczywiście, takie aspekty jak rodzaj tkaniny i cena mają znaczenie, jednak w dzisiejszych czasach to właśnie wzornictwo jest najważniejsze dla odzieży. Odpowiednie projekty koszulek pozwalają konsumentom wyrazić swoją osobowość, charakter i styl życia. Zatem projekty koszulek nie mogą być byle jakie – muszą być oparte o określoną wizję, którą chcesz sprzedać.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzedaż koszulek to obecnie świetny sposób na biznes. Młodzi ludzie, ale nie tylko oni, chcą wyglądać modnie, dlatego nie szczędzą pieniędzy na budowanie swojego wizerunku poprzez ubrania. Czas sztampowych wzorów już dawno minął. Obecnie nie ma już żadnego tabu jeśli chodzi o projekty koszulek. Wiemy o tym i jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom każdej grupy docelowej, którą nam wskażesz.
btnimage