Projektowanie logo

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

1. Otrzymujesz wiele propozycji od niezależnych grafików.
2. Wykonujemy projekty logo zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
3. Bezpłatny reaserch konkurencji w Twojej branży.
4. Profesjonalne podejście do klienta, nie przekraczamy ustalonych terminów realizacji.
5. Przyjazna obsługa klienta 24h/7 dni w tygodniu.

Napisz do nas aby otrzymać darmową wycenę Twojego zlecenia


+48 609 268 398


Crowd Design Sp. z o.o.

Plac Grunwaldzki 6/53, 50-384 Wrocław

NIP 8982206918 | REGON 022354689
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000513418.
Kapitał zakładowy: 1.593.000,00 PLN, opłacony w całości.

W jaki sposób potencjalny klient identyfikuje Twoją firmę? Pierwsze z czym się styka to symbol marki. To logo zostaje wpierw dostrzeżone i jeśli jest dobre, odbiorca je zapamięta. Logo to inwestycja długoterminowa. I zawsze się zwraca.
To nie tylko znaczek Twojej firmy, ale podstawa wielu innych działań: strony internetowej, papeterii firmowej, wizytówek. To spójny obraz będący główną częścią identyfikacji wizualnej. Logo będzie pracować dla Ciebie dziś, jutro, za rok, za dziesięć lat, dlatego musi być najlepsze i efektywne przez naprawdę długi czas.
Każdy zna logo Nike, Mercedesa lub Starbucks. Dlaczego nie równać do najlepszych? Zapewne wiesz, że dobre logo przekłada się na zysk, rozpoznawalność marki i zakotwicza się w pamięci klientów. Podstawowe pytanie brzmi: czy masz dobre logo?
Jeśli nie posiadasz go w ogóle, pomożemy Ci wypracować najlepszy znak dla Twojej działalności. Jeśli już masz logotyp, przeanalizujemy jego możliwości i określimy skuteczność. Jeśli będzie potrzeba, zaproponujemy lepszy wzór.
Być może rogalik nie jest dobrym symbolem dla piekarni, ale my nic nie zakładamy z góry. Sprawdzimy to i odniesiemy się również do specyfiki Twojego rynku, lokalizacji, spektrum działania, konkurencji. Uwzględnimy wszystko, co może pomóc i wzmocni Twoją markę.
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, bo o projektowaniu logo wiemy wszystko. Nie wierzysz? Sprawdź nas! Przekonaj się, jaką siłę ma dobrze zaprojektowane logo. Znak, który będzie odzwierciedlał Twoje przekonania. Z którego będziesz nie tylko zadowolony, ale również dumny.
Profesjonalizm to dokładność i dbałość o szczegół. Logo może być synonimem tych cech. Pozwól, żeby klienci myśleli o Twojej firmie w tym znaczeniu. Zacznij od kontaktu z nami. Dalej pójdzie już łatwo. Możemy Ci to obiecać.
Tylko jeden krok dzieli Cię od bezpłatnej, spersonalizowanej wyceny projektu. Zespół specjalistów, których liderem jest brand designer, natychmiast zacznie działać. Uzupełnij prosty formularz poniżej. Efekty naszej pracy zobaczysz szybciej niż myślisz.
Projektowanie logo jest najważniejszym elementem pracy graficznej, jaką wykonuje się dla danego brandu. Dlatego w przypadku projektowania logo jakość projektu jest wyjątkowo istotna. Korzystając z niepewnych usług graficznych ponosisz poważne ryzyko, Twoje logo może okazać się plagiatem. Dlatego warto, abyś do zaprojektowania logotypu dla swojej marki wybrał doświadczoną agencję kreatywną.
To właśnie projekt logo przyczyni się do późniejszego sukcesu Twojej marki. Dzięki logo zjednasz sobie klientów, zaprezentujesz im wartości, które są istotne dla Ciebie, które wiążą się z Twoimi produktami bądź usługami. Zadbamy o to, aby projektowanie logo dla Ciebie było najwyższej jakości.
btnimage